Hakkımızda / Vizyonumuz / Misyonumuz

Hakkımızda

TAŞARLAR GRUP 2003 yılında iki ortaklı olarak kurulmuştur. 2011 yılına kadar şirket müdürlüğünü Erdal TAŞAR yürütmüş olup,2011 yılından itibaren şirket müdürlüğünü Yasin TAŞAR yürütmektedir. Aile şirketimiz beş kardeşin iştirakiyle sürdürülmektedir. Şirketimiz, personel ve öğrenci servisi sektöründe Yasin TAŞAR'ın, akaryakıt istasyonu ve akaryakıt taşımacılığı sektöründe Erdal TAŞAR'ın, yurtiçi kuru yük nakliye sektöründe Sedat TAŞAR'ın , hafriyat ve kazı sektöründe Erol TAŞAR'ın ,iş makinaları tamir ve bakım sektöründe Mehmet TAŞAR’ın yönetiminde beş ayrı sektörde hizmet vermektedir. TAŞARLAR GRUP; güveni, konforu, teknoloji ve kalitesiyle örnek olacak bir firma olmayı amaçlamış,2003'ten buyana başarıyı ilke edinmiştir..Bunu sürekli kılmak adına gece gündüz çalışmaktadır ve çalışmaya devam edecektir. Çağımızın teknolojik gelişmelerini şirketimize entegre edilmektedir. Araç takip cihazları ve araç iç -dış kamera sistemleri ile tüm araçlarımız takip edilmektedir. Araçlarımız hijyen standartlarına uygun olup düzenli olarak günlük temizlenmektedir. TAŞARLAR GRUP olarak, ekip ruhuna sahip , yaptığı işin sorumluluğunu bilen uzman kadromuzla; modern, konforlu ve yüksek modelli araçlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız. Firmamız, EMNİYET, DÜRÜSTLÜK, TİTİZLİK, DAHA KALİTELİ VE ZAMANINDA KESİNTİSİZ HİZMET ilkeleri ve siz değerli müşterilerimizin desteği ile sektöründe sayılı firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Hizmet kalitesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızdan dolayı tercih edilmemiz bizim en büyük arzumuzdur.

Vizyonumuz

Firmamız; emniyet, dürüstlük ve titizlik ile çalışarak bir marka olmayı hedeflemiş, bu hedef doğrultusunda uzman personeli ile sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha kaliteli, dakik ve kesintisiz hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Sektörümüzdeki yenilikleri takip ederek, çevreye duyarlı, insan haklarına saygılı, yüksek kalite standartları ile hizmete devam etmek öncelikli görevimizdir.